Хемніц захистив перше місце завдяки перемозі в Старгарді

Гравці тягнуться до м'яча / Фото: Christoph Soeder/dpa/Symbolbild

Баскетболісти "Дев'ятки Хемніц" успішно захистили перше місце в групі H попереднього раунду Кубка Європи Fiba після другого туру. У середу ввечері клуб Бундесліги зберіг перевагу над представником Польщі "Спойнія Старгард" з рахунком 84:66 (34:29). Найбільшу роль у другій перемозі у другому груповому матчі відіграли Йонас Ріхтер (18), Веслі ван Бек (16), ДеАндре Лансдаун (12) та Ахер Угуак (11). У складі господарів, які виграли перший поєдинок у Гаазі з рахунком 92:89, найбільше очок набрали Арґустер Деніелс (21), Бенджамін Сімонс (14) та Александар Ланґовіч (11).

Хемніцькі баскетболісти з самого початку домінували на паркеті і вже через десять хвилин були попереду 22:9. Але польська команда першого дивізіону зуміла скоротити відставання до 29:32 (20-а чверть) у другій чверті і відігралася до 56:57 (29-а чверть) до кінця третьої чверті. Доля гри була на кону. Але завдяки вражаючому фінальному ривку саксонці забезпечили собі перемогу. З 17:3 до 74:59 команда Бундесліги зламала опір господарів. Команда з Хемніца втратила лише десять м'ячів і десять разів відібрала м'яч у суперників.