Переможна серія Хемніца обривається: саксонці вилетіли з кубка

Тренер "дев'яток" Родріго Пасторе реагує на боковій лінії / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Переможна серія баскетбольної команди "Дев'ятки Хемніц" завершилася. У суботу клуб із Саксонії програв чвертьфінальний матч Кубка BBL вдома "Ратіофарм Ульм" з рахунком 78:87 (39:39) і вдруге в сезоні після 17 перемог у всіх змаганнях залишив майданчик у статусі невдах. Єдиної поразки в сезоні підопічні головного тренера Родріго Пасторе зазнали в дебютному матчі Бундесліги 27 вересня, коли поступилися чемпіону Бундесліги "Ульму" з рахунком 85:90.

Л.Х. Фігероа (19), Хуан Нуньєс, Джорджіньо де Паула (по 17) і Тревіон Вільямс (10) відіграли найбільшу роль в успіху гостей. У складі "Хемніца" найбільше очок набрали Кевін Єбо (23), ДеАндре Лансдаун (16), Веслі ван Бек (14) та Ахер Угуак (10).

Господарі невдало розпочали матч, але, здавалося, впоралися зі своїми суперниками після ривка 14:2 з 17:22 (9:00) до 31:24 (15:00). Однак Ульм зумів зрівняти рахунок до перерви і на початку третьої чверті зробив ривок 11:0, щоб зробити рахунок 50:39 (24'). Хемніц вже не зміг оговтатися від ривка гостей і на 26-й хвилині був не ближче, ніж 47:52. Цього разу саксонцям довелося віддати належне великому виснаженню сил через потрійне навантаження (чемпіонат, кубок і Кубок Європи Fiba).