Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

"Біттерфельд" зазнає поразки 3:1 від "Фрідріхсгафена

Волейбольні м'ячі лежать у залі / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейбольний клуб "Біттерфельд-Вольфен" тривалий час кидав виклик фаворитам, але не зміг їх здолати. Нещодавно підвищена в класі команда програла свій домашній матч у волейбольній Бундеслізі в суботу проти VfB Фрідріхсхафен, що посідає четверте місце, з рахунком 1:3 (22:25, 25:22, 12:25, 21:25) після 105 хвилин. Міхал Суперлак, який був визнаний найціннішим гравцем матчу, відіграв найбільшу роль в успіху гостей. Незважаючи на одинадцяту поразку в сезоні, команда з Саксонії-Ангальт залишається на сьомому місці.

Господарі мінімально програли перший сет, а також поступалися 7:9 у другому. Господарі переломили ситуацію з 7:2 до 14:11 і змогли зрівняти рахунок 1:1. Після цього у господарів надовго нічого не виходило. Фрідріхсхафен повільно вийшов вперед 2:1 і вже в четвертому сеті був попереду 14:10. Господарі відігралися до 19:20, але так і не змогли домогтися тай-брейку.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖