Опубліковано з publizer® у Саксонії

Емоційне прощання з Гайзенбергом в Альтенберзі

Німецька збірна з санного спорту на прощання з Наталією Гайзенбергер одягла маски зі схожою на неї зовнішністю / Фото: Jan Woitas/dpa

З Наталі Гайзенбергер офіційно попрощалися. Її колишня команда з санного спорту підготувала щось особливе.

Шестиразова олімпійська чемпіонка з санного спорту Наталі Гайзенбергер офіційно попрощалася в неділю в кулуарах чемпіонату світу в Альтенберзі. Її товариші по команді одягнули на церемонію маски Гайзенбергер. Перед цим був показаний фільм, що демонструє найяскравіші моменти її спортивної кар'єри. "Фільм був неймовірно емоційним. Було приємно побачити стільки старих кадрів, навіть якщо від них мені було трохи не по собі", - сказала 35-річна спортсменка. Було приємно "прощатися на такому тлі". Вона оголосила про завершення кар'єри у вересні 2023 року.

На Олімпійських іграх 2022 року в Пекіні Наталі Гайзенбергер виграла свою третю поспіль олімпійську золоту медаль в індивідуальному заліку і золото в командній естафеті. Таким чином, вона обігнала Клаудію Пехштайн як найуспішнішу німецьку зимову олімпійську чемпіонку. Загалом баварка виграла дев'ять титулів чемпіона світу і вісім разів - загальний Кубок світу.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖