"Енергія Котбус" виграє східне дербі в Ауе

Ерік Маєтчак забиває гол, зрівнюючи рахунок 1:1 для "Ерцгебірге Ауе" / Фото: Robert Michael/dpa

"Ерцгебірге Ауе" продовжує перебувати в кризі, зазнавши четвертої поразки поспіль. У протистоянні з Енергі Коттбус команді вкотре не вистачило атакувальної сили.

"Енергія Котбус" залишається непереможною вже сьомий матч поспіль, здобувши перемогу у східному протистоянні з "Ерцгебірге Ауе". Команда третього дивізіону виграла з рахунком 3:1 (1:1) перед 10 319 глядачами на стадіоні "Ерцгебірге". Під пильним оком футбольної ікони Едуарда Гейєра Тіммі Тіле двічі забив у ворота "Котбуса" (на 30-й і 90-й хвилинах - 4) після того, як Толкай Чігерчі (на 81-й) поповнив свій рахунок. Ерік Маєтчак (44) забив, зробивши рахунок 1:1.

Перші 20 хвилин пройшли в рівній боротьбі. Кіліан Якоб мав перший хороший шанс, коли опинився абсолютно вільним перед голкіпером "Котбуса" Еліасом Бетке, але не зміг переправити м'яч повз нього. У складі гостей були особливо помітні Максиміліан Краусс та Тіммі Тіле. Обидва були причетні до рахунку 1:0 на 30-й хвилині. Краусс відпасував м'яч у глибину воріт на Тіле, який правою ногою переправив м'яч у ціль. Ентоні Барилла намагався відбити, але відбив м'яч з-під ніг Мартіна Меннеля.

Після цього "Ауе" був явно слабшою командою. Однак незадовго до перерви "фіалки" зрівняли рахунок з нізвідки. Після подачі зі штрафного від Марвіна Стефаняка Ерік Маєтчак (44) відскочив від м'яча і пробив у лівий кут, зробивши рахунок 1:1 на перерву.

Тіле - найкращий гравець Котбуса

У другому таймі "Енергія" також була явно сильнішою командою. Ауе продемонстрував покращення, але не зміг себе винагородити. Натомість "Котбус" знову відзначився: цього разу Тіле відпасував на Толкая Чігерчі (81'), який влучно пробив у лівий кут. Далі було ще гірше: Тіле увінчав свій сильний виступ восьмим голом у сезоні незадовго до його завершення.

У перерві матчу пристрасті розгорілися після того, як фанати "Ауера" запустили фаєри в сектор "Котбуса". Поліція взяла ситуацію під контроль до фінального свистка.