Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

ФК Ерцгебірге Ауе: перша домашня поразка

Гравець "Ауе" Марвін Штефаняк (ліворуч) і воротар Мартін Меннель розчаровані після поразки / Фото: Robert Michael/dpa

Футбольний клуб "Ерцгебірге Ауе" зазнав першої домашньої поразки в сезоні. Перед 10 533 глядачами на домашньому стадіоні "Ерцгебіргштадіон" футбольний клуб третього дивізіону поступився з рахунком 0:1 (0:0) "Яну Регенсбургу". Перемогу гостям на 74-й хвилині приніс Робін Зігеле, який відзначився ударом головою.

У першому таймі FCE почав з кращих моментів. Марвін Стефаняк (10.) мав перший великий шанс на нозі, але голкіпер "Регенсбурга" Фелікс Гебхардт зміг розрядити його. Після першої чверті години Ян Регенсбург краще увійшов у гру і мав два хороші моменти завдяки Ноа Ганаусу (25. і 27.). Незадовго до перерви Максиміліан Тіль, який вийшов замість відсутнього через хворобу Марселя Бера, мав найкращий шанс у грі до цього моменту. Його удар головою Гебхардт відбив повз стійку.

У другому таймі Ганаус (48-а хвилина) з "Регенсбурга" мав свій третій хороший шанс на самому початку, але його удар прийшовся в поперечину. Однак Регенсбург залишався сильнішим в атаці і мав більше гольових моментів, перш ніж був винагороджений 1:0 на 74-й хвилині завдяки зусиллям Зігеле. Він пробив повз воротаря FCE Мартіна Меннеля після подачі кутового. На останній хвилині компенсованого часу Люк Ельснер, який вийшов на заміну, зрівняв рахунок. Однак Гебхардт знову зумів відбити м'яч повз стійку.

Тепер на горизонті англійський тиждень, а в середу "фіалки" повертаються до Прейсен-Мюнстера.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖