Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

Фудалла приніс "РБ Лейпцигу" перемогу над "Франкфуртом

Гравець "Лейпцига" Ванесса Фудалла реагує / Фото: Jan Woitas/dpa

Завдяки мужній грі "РБ Лейпциг" виграв у дуже фаворита - франкфуртського "Айнтрахта". Особливо виділявся один нападник.

Ванесса Фудалла принесла жіночій футбольній команді РБ Лейпциг важливу перемогу над франкфуртським Айнтрахтом. Нападниця забила на 11-й хвилині і в компенсований час (90:+1) у п'ятницю, забезпечивши перемогу з рахунком 2:1 (1:0) для команди, що підвищилася в класі, яка таким чином отримала деякий перепочинок у боротьбі за збереження прописки в лізі. Лейпциг набрав сім очок у трьох останніх матчах. Для учасників Ліги чемпіонів "Франкфурта" лише зимовий новачок Чіба Реміна (90.+2) забив незадовго до фінального свистка, щоб зрівняти рахунок.

Господарі були особливо переконливими у другому таймі, добре відпрацювавши в обороні та цілеспрямовано діючи в атаці. Незважаючи на 7:16 ударів по воротах, вони постійно володіли м'ячем і мали видатного гравця в особі Фудалли, яка одноосібно очолила таблицю бомбардирів, забивши сьомий і восьмий м'ячі в сезоні. Джанна Раков була замінена в компенсований час, вперше вийшовши на поле через 321 день після складної травми гомілкостопа.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖