Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

"Цвікау" виграв центральнонімецьке дербі в Галле

М'яч лежить перед воротами / Фото: David Inderlied/dpa/Symbolic image

Гандболістки BSV Sachsen Zwickau отримали деякий перепочинок у боротьбі за збереження прописки в Бундеслізі. У середу команда тренера Нормана Ренча виграла центральнонімецьке дербі у SV Union Halle-Noustadt з рахунком 25:22 (10:10) і захистила своє невилітне місце. BSV також наблизився до Галле на відстань одного очка. Клуб з Галле втратив чудову можливість безпечно переміститися в середину таблиці.

Ема Хрватін (7/2), Діана Магнусдоттір і Лаура Сабо (по 5) відіграли найбільшу роль у третій перемозі саксонської команди в сезоні. Найбільше м'ячів у складі "Галле" забили Юлія Нєв'ядомська (5) та Александра Лундстрем (4/4).

Відвідувачі краще розпочали матч і вже через 18 хвилин були попереду 7:5. До перерви клуб з Галле зміг вирівняти відставання і за рахунку 17:14 (41') тримав усі карти у своїх руках. Однак "Цвікау" переломив хід гри, незважаючи на те, що часом залишався вдвічі меншим, і завдяки блискучій грі голкіпера Кароліни Мартінс (12 відбитих м'ячів). За дев'ять хвилин до кінця гри вони вели 20:19 (51'). Через дві хвилини Галле знову вийшов вперед 21:20, але гравці BSV послідовно карали помилки Галле у завершальній фазі.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖