ГК DHfK Лейпциг програє 32:37 берлінському Фюхсе в Німецькій гандбольній лізі з рахунком 32:37

Матей Кліма забив п'ять голів у ворота "Лисиць" / Фото: Jan Woitas/dpa

Лейпциг лише потроху наздоганяв берлінський "Фюче", який посів друге місце. Врешті-решт, у східному дербі претенденти на Лігу чемпіонів виявилися на один розмір більшими.

Гандбольний клуб DHfK Лейпциг зазнав першої поразки в сезоні в Німецькій гандбольній лізі. У неділю саксонці програли свій другий матч берлінському "Фюхсе", що посідає друге місце, з рахунком 32:37 (17:20). Кращими бомбардирами "Лейпцига" в східному дербі перед 7011 глядачами в залі Макса Шмелінга стали Франц Земпер з сімома голами і Матей Кліма з п'ятьма.

З самого початку гра розвивалася в швидкому темпі, в якій гості припустилися низки технічних помилок в дебюті матчу або ж були збиті з пантелику голкіпером "Фюхсе" Лассе Людвігом. Як наслідок, вже через п'ять хвилин "Лейпциг" поступався 1:4. Особливо вони не змогли зупинити майстра світового гандболу Матіаса Гідзеля, який забив перші чотири м'ячі берлінців.

Гості знову наблизилися

Втім, гості зберігали спокій, не збавляли темпу і тепер забивали легкі голи з правого флангу і ззаду. А коли Гідзель отримав довшу перерву, "Лейпциг" скористався цим і зрівняв рахунок 16:16 після 25 хвилин. Однак незадовго до перерви вони знову відстали з рахунком 1:4.

Після перерви захист Лейпцига ледве встигав зупиняти атаки берлінців. На 49-й хвилині відставання зросло до семи м'ячів (25:32). Втім, гості відбилися і скоротили розрив до трьох м'ячів у заключному періоді (31:34), але не більше.