"Хемніц" вилетів з кубкового раунду 16

Незважаючи на свої 12 очок, Олівер Нкамхуа (праворуч) не зміг врятувати свою команду від вильоту з кубка. / Фото: Маттіас Балк/dpa

Цього сезону саксонці ніяк не можуть набрати обертів. 20 втрат і поганий відсоток реалізації штрафних кидків призводять до поразки в Гейдельберзі.

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" цього сезону просто не може набрати обертів. Підопічні головного тренера Родріго Пасторе вилетіли в раунді 16 Кубка BBL, поступившись 73:78 (35:42) клубу MLP Academics Heidelberg.

Видатні Райан Мікеселл (29), Дамарія Хорн (13) та Майкл Везерс (11) відіграли найбільшу роль в успіху господарів. Віктор Ламонт Бейлі-молодший (22), Олівер Нкамхуа, Ахер Угуак і ДеАндре Ландсдаун (по 12) набрали подвійні очки у складі "Хемніца".

Саксонський клуб повернувся в гру після фальстарту 10:19 після першої чверті і був попереду 27:24 після 15 хвилин, але в цілому припускався занадто багато помилок. Здійснивши загалом 20 втрат, "дев'ятки" неодноразово підставляли суперників.

На 33-й хвилині "Хемніцу" вдалося зрівняти рахунок 60:60, але знову вийти вперед не вдалося. За рахунку 72:76 на останній хвилині Йонас Ріхтер з Хемніца не реалізував обидва штрафні кидки і, як і його партнери по команді, показав нерви на лінії. Хемніц зміг реалізувати лише 20 з 30 штрафних кидків.