Менхенгладбах все ще в безпеці після відставання в Ауе

Міка Клаузен з "Ауе" (ліворуч) святкує з Еріком Маєтчаком (в центрі) та Максимом Бургхардом після голу, який зробив рахунок 1:0 / Фото: Robert Michael/dpa

Матч на "Ерцгебірге Ауе" не був легкою прогулянкою для менхенгладбахської "Боруссії". Команда з третього дивізіону чинила запеклий опір.

"Боруссія" з Менхенгладбаха подолала складний перший раунд Кубка ДФБ на стадіоні "Ерцгебірге Ауе". Почавши програвати, "Гладбах" вирвав перемогу у клубу третього дивізіону з рахунком 3:1 (1:1). Новий гравець Міка Клаузен вивів "Ауе" вперед вже через вісім хвилин. Франк Онорат (35) та Лука Нетц (52) переломили хід гри на користь клубу Бундесліги на очах у 14 811 глядачів. Переможцем став Алассан Плеа (70'). Юліан Вайгль (45.+4) не зумів переграти воротаря "Ауе" Мартіна Меннеля з пенальті.

Підопічні Бундесліги протягом 30 хвилин протистояли господарям поля за спекотної літньої погоди. І до цього моменту вони незаслужено вели в рахунку, оскільки шукали нехитрий шлях уперед. Борис Тащи довгим сольним пробігом змусив захист Гладбаха виглядати погано і знайшов Кіліана Джейкобса. Клаузен прийняв передачу останнього на хрестовину і пробив у напрямку воротаря Йонаса Омліна.

Гладбаху потрібно переорієнтуватися

Тільки під час перерви на напої тренер Жерардо Сеоане зміг переналаштувати свою команду - і це принесло свої плоди. Новачок команди Кевін Штегер взяв на себе відповідальність у півзахисті, вміло роздаючи м'яч фланговим гравцям, які послідовно діяли вздовж ліній, а потім створювали небезпеку своїми поперечними та наскрізними передачами. Зрівняти рахунок було лише питанням часу. Після того, як Коу Ітакура (31) та Штегер (32) не змогли забити, незабаром Гонорат відзначився, влучно пробивши головою.

Після цього гості продовжували домінувати у грі, але не змогли реалізувати свої моменти. Вайгль не реалізував найкращий з них, але Меннель чудово зреагував і відбив удар.

Борусія розумніша після перерви

Після перерви "Боруссія" продовжила пресингувати в атаці, атакуючи "Ерцгебірге" з-за меж їхнього штрафного майданчика і змушуючи їх помилятися. Одна з них призвела до взяття воріт через Неца.

Господарі захищалися від загрози поразки, грали самовіддано, йдучи вперед, і знову були оштрафовані. Оскільки арбітр Флоріан Бадштубер не зупинив гру, незважаючи на те, що Якоб лежав на землі з травмою, Плеа вийшов на ударну позицію на краю штрафного майданчика і втретє переграв Меннеля.