"РБ Лейпциг" та "Уніон Берлін" зіграли внічию, незважаючи на драматичну фінальну фазу

Проходу немає: Хаві Сімонс (в центрі) зазнає невдачі в боротьбі з Даніло Доехі / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Лейпциг міг би зрівняти свій власний стартовий рекорд з трьома перемогами. Але саксонці мало що змогли протиставити пасивному Берліну, навіть не забивши з пенальті.

Навіть пенальті не допоміг: "РБ Лейпциг" спромігся лише на нічию 0:0 проти "1". ФК "Уніон Берлін", незважаючи на домінування у грі та внутрішній рекорд клубу з трьох перемог поспіль, залишається неперевершеним. На очах у 47 800 вболівальників Лоїс Опенда не реалізував пенальті на 74-й хвилині - єдине справжнє хвилювання в нудному матчі Бундесліги.

Особлива увага спочатку була зосереджена на відсутніх. Лейпциг був без тренера Марко Роуза, який відбував жовто-червону картку за гру з Леверкузеном. Роуз все ще був на полі зі своїми гравцями під час розминки, а за 30 хвилин до початку матчу передав відповідальність своєму асистенту Александру Циклеру. Той вже керував більшу частину матчу в перемозі 3:2 у чемпіонів.

Кейханфар для Свенссона

Втім, відсутність на лавці запасних берлінців була незапланованою. Бо Свенссон страждав від інфекції, і "Юніон" оголосив трохи більше ніж за дві години до початку матчу, що тренер пропустить возз'єднання з Роузом. Дует колись грав разом у FSV Майнц 05. Бабак Кейханфар став головним тренером команди.

Очевидно, він наказав своїй команді не робити нічого для гри за жодних обставин. "Юніон" впав у повну атакуючу пасивність, провівши більшу частину першого тайму на власній половині поля. Хоч один удар по воротах Лейпцига? Жодного. Лейпциг, безумовно, очікував цього, але вони намагалися створити будь-які гандбольні атакуючі дії.

Роте тестує Гулачі

Було лише кілька напівгострих моментів, які часто характеризувалися індивідуальним класом. Лоїс Опенда (13-а хвилина) пробивав після контратаки, але м'яч просвистів повз ворота. Невдовзі після цього бельгійський легіонер (21-а хвилина) прорвався по правому флангу проти двох суперників. Однак його удар не створив жодних проблем для голкіпера "Юніона" Фредеріка Рьоннова. Незадовго до перерви Бенджамін Хенріхс (43) спробував щастя дальнім ударом, але м'яч ледь-ледь перевівся на кутовий.

Далі "Юніон" також став небезпечним зі стандартів. Том Роте (58) змусив голкіпера РБ Петера Гулачі блискуче відбити удар головою після кутового. Відразу після цього - знову з кутового - Діого Лейте не зміг переграти Гулачі. Циклер відреагував, додавши більше креативу в гру "Лейпцига" завдяки Антоніо Нусі та Артуру Вермерену. Через хвилину Хаві Сімонс (68) влучив у поперечину.

Опенсація та пенальті

Гол висів у повітрі - і повинен був бути. Арбітр Свен Яблонскі справедливо призначив пенальті після фолу Кевіна Фогта на Опенде. Але бельгієць вчинив так само, як і минулої п'ятниці зі збірною проти Ізраїлю - промахнувся. Рьоннов взагалі не мав жодних проблем з м'ячем, який несильно проштовхнув на кутовий. У компенсований час датчанин потім також провів удар Давіда Раума зі штрафного метрів з 18-ти - і "Юніон", як і "Лейпциг", залишився без поразок у цьому сезоні.