"Енергія" з Котбуса набралася сміливості у другому таймі проти бременського "Вердера

Тренер Клаус-Дітер Воллітц був незадоволений грою "Котбуса" у першому таймі / Фото: Robert Michael/dpa

Енергія Котбус не має жодних шансів у Кубку DFB. Однак деякі фази проти бременців вселяють надію на перемогу в лізі. Перші очки повинні нарешті прийти в суботу в протистоянні з командою, що підвищилася в класі.

"Енергія" з Котбуса після другого тайму проти бременського "Вердера" надихнулася майбутніми завданнями у 3-й футбольній лізі. "Ми побачили, що насправді можливо. Ми можемо це зробити. Якщо ми зможемо продовжувати грати так, як в останні 45 хвилин, ми виграємо багато ігор", - сказав Аксель Боргманн, який повернувся у гру після поразки в Кубку DFB з рахунком 3:1.

Очікувана поразка від команди Бундесліги стала третьою невдачею для бранденбуржців у цьому сезоні. Підопічні Клауса-Дітера Волліца також програли два стартові матчі в чемпіонаті. У суботньому протистоянні з командою, що підвищилася в класі, "Алеманнія Аахен", перші очки необхідні для того, щоб не опинитися під тиском на початку сезону.

"Ми повинні показати інше обличчя. Обличчя з фінальної стадії проти Бремена. Другий тайм показав мені сьогодні, що воно у нас є", - сказав захисник Генрі Роріг, який забив єдиний гол у ворота господарів чудовим ударом зі штрафного.