Нове підписання Нуси забезпечило "РБ Лейпцигу" перемогу над "Рот-Вайсс Ессен" з рахунком 4:1

Нуса забиває свій перший гол у першому ж виїзді / Фото: Fabian Strauch/dpa

Спочатку тренер Роуз покладається на своїх старих гравців, потім залучає нову молодь, і команда Лейпцига виграє свій перший змагальний матч.

Марко Роуз не помилився. Не встиг його новий гравець за 22 мільйони євро вийти на поле, як Антоніо Нуса забив гол, зробивши рахунок 3:1 і забезпечивши перемогу з рахунком 4:1 у Кубку DFB на "Рот-Вайсс Ессен". "Я дуже радий цьому. Сподіваюся, це дасть йому поштовх", - сказав наставник "Лейпцига" про молодого норвежця, який провів з командою лише три дні і отримав свої перші хвилини на ессенському "Хафенштрассе".

"Ми знаємо про його якості, але йому ще потрібно вдосконалюватися фізично, - сказав Роуз. "Але йому лише 19 років. Ми повинні дати йому ще трохи часу", - додав тренер.

Молодий норвежець також вже добре порозумівся з командою. "Ми всі були дуже раді за нього. Він дійсно додав на тренуваннях. Те, що він забив, чудово додає йому впевненості", - сказав гравець збірної Давід Раум, який повернувся до стартового складу після чемпіонату Європи. "Я бажав йому цього голу", - сказав лівий захисник. Тепер Нуса має заповнити величезну прогалину, яку залишив Дані Олмо, що перейшов до "Барселони". "Але ми не чинимо на нього ніякого тиску", - сказав Раум.

Роуз залучає 16-річного гравця

Тренер Роуз в цілому був задоволений виступом своєї команди, в якій кілька гравців все ще відстають у тренуваннях. Також не вистачало п'ятьох професіоналів. Це означало, що 16-річний Вігго Гебель, вихованець клубної академії, дебютував на останніх хвилинах матчу.

Не дивлячись на ранній гол Раміена Сафі (2-я хвилина), чемпіон Бундесліги попереднього сезону швидко зрівняв рахунок перед 17-ма тисячами глядачів.000 глядачів, другий призер Бундесліги швидко зрівняв рахунок завдяки голу Беньяміна Сеско (12-а хвилина) і вирвав перемогу у команди з третього дивізіону, забивши голи Лоїса Опенда (40-а хвилина) та Хаві Сімонса (88-а хвилина).

"Це була важка гра, - сказав Роуз. "Але ми залишалися спокійними і холоднокровними. Ми майже нічого не пропустили після перерви, але також залишили багато шансів", - сказав тренер. Лише голкіпер RWE Якоб Гольц, здійснивши низку сейвів, завадив Лейпцигу здобути більшу перемогу. "РБ", безумовно, повинен покращити свою гру перед матчем-відкриттям Бундесліги проти "ВФЛ Бохум", який відбудеться наступної суботи. "Ми відчуваємо себе готовими, у нас є великі цілі. Але тоді ми також повинні грати в кращий футбол", - сказав Роуз.