Дрезденські титани розпочали новий сезон ProA з вражаючої перемоги

Баскетбольний клуб "Дрезденські титани" (Фото: Маркус Спіске)

Дрезденські Титани розпочали баскетбольний сезон ПроА з перемоги над Артленд Драконами з рахунком 84:68. Новачок Грейсон Скотт Мерфі відзначився в дебюті матчу.

Дрезденські "Титани" відкрили баскетбольний сезон ProA вражаючою перемогою 84:68 над "Артланд Драгонз". Після мінімальної поразки в Кубку BBL, команда зараз виглядає більш вмотивованою, ніж будь-коли.

Тренер "Титанів" Фабіан Штраус не може не радіти успішному старту сезону. "Цей виступ показує, що Дрезден є серйозним конкурентом. Майбутнє виглядає багатообіцяючим", - прокоментував ведучий прямого ефіру Artland.

І справді, виступ у першій грі сезону підтвердив високі очікування. Вже в першій половині команда Фабіана Штрауса домінувала і пішла на перерву за комфортного рахунку 55:36. Знову далися взнаки сильні сторони, які Дрезден продемонстрував у минулому сезоні.

Особливо переконливим був один з новачків - Грейсон Скотт Мерфі. З 14 очками, сімома передачами та чотирма перехопленнями він став найрезультативнішим гравцем на майданчику у складі "Дрездена". Вражаючим був і триочковий відсоток "Титанів": вони влучили 11 з 31 спроби (35%), тоді як "Артланд" - лише 23%.

"Титани" показали себе добре відрепетируваною командою, тоді як у новостворених "Драконів" все ще було кілька недоліків. Складалося враження, що у "Титанів" на майданчику було на одного гравця більше

Також і в другій половині "Титани" не здавалися. Блок Себастьяна Хека був лише одним з яскравих моментів, який показав: Дрезден сьогодні неможливо перемогти, навіть якщо вони додали в швидкості на останніх хвилинах.

Історія

Команда "Дрезденські титани" була заснована в 1999 році і з тих пір стала одним з головних гравців на німецькій баскетбольній сцені. Своєю нинішньою перемогою вони подають сильний приклад на майбутній сезон.