Nachrichten werden geladen...

СК "Дрезднер" впевнено перемагає "Шварц-Вайс Ерфурт

Александр Вайбл і "Дрезден" виграли перші два матчі сезону / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa

Друга гра, друга перемога: волейболісти з Дрездена підкреслили свій вдалий початок сезону завдяки успіху в Ерфурті.

Жіноча волейбольна команда СК Дрезден виконала своє обов'язкове завдання в Бундеслізі, вигравши 3:0 (25:19, 25:21, 25:11) у нещодавно підвищеного в класі Шварц-Вайс Ерфурта. Таким чином, підопічні тренера Александера Вайбла відсвяткували другу перемогу в сезоні після стартового успіху над "Аахеном". Шестиразові чемпіонки Німеччини прийматимуть Університет Мюнстера в суботу наприкінці англійського тижня.

Господині добре трималися на старті перед 738 глядачами, але дрезденській команді також вдавалося раз по раз порушувати гру "Ерфурта" на випередження. У другому сеті жінки з ДСК були вже на вісім очок попереду (18:10). Однак, коли помилки та проблеми з координацією почастішали, "Шварц-Вайс" відігрався і зрівняв рахунок за рахунку 20:20. Однак у вирішальний момент нерви гостей не витримали. Підопічні Вайбла з самого початку диктували умови гри у третьому періоді, впевнено виграючи дуель на подачі, а також доводячи свою перевагу в атаці та блочному захисті.

🤖 Die Übersetzungen werden mithilfe von KI automatisiert. Wir freuen uns über Ihr Feedback und Ihre Hilfe bei der Verbesserung unseres mehrsprachigen Dienstes. Schreiben Sie uns an: language@diesachsen.com. 🤖