ТСВ Айзенах програє ВФЛ Гуммерсбах, незважаючи на самовіддану гру

"Айзенах" програє "ВФЛ Гуммерсбах" / Фото: Jan Woitas/dpa

Незважаючи на самовідданий перший тайм і сильну заключну фазу, Айзенах зазнає чергової поразки. 15 слабких хвилин у другому таймі стали вирішальними.

Гандбольний клуб "Айзенах" зазнав п'ятої поразки в сезоні. Гандбольний клуб Бундесліги програв 32:34 (17:14) "ВФЛ Гуммерсбах", незважаючи на активну першу половину зустрічі. Незважаючи на поразку, найкращим бомбардиром став легіонер "Айзенаха" Марко Гргіч, який забив одинадцять м'ячів.

Гості з Тюрінгії значно краще розпочали матч і вже через п'ять хвилин вели в рахунку 4:1. Як і в попередній грі проти "Ерлангена", відзначився воротар "Айзенаха" Матія Спікіч, який відбивав подекуди 50 відсотків м'ячів. У той час як гравці майданчика дозволили "Гуммерсбаху" скоротити відставання за рахунок низки промахів і пропущених семиметрових, Спікіч забезпечив гостям перевагу в рахунку на перерву - 17:14.

Господарі вийшли на перерву надзвичайно добре і вперше в грі виправдали свою роль фаворита. Вже через дві хвилини вони зрівняли рахунок 17:17. Здавалося, що команда Айзенаха була повністю заскочена зненацька сильнішою командою Гуммерсбаха, яка забила шість м'ячів поспіль. Айзенах також отримав занадто багато двохвилинних штрафів, якими Гуммерсбах зміг скористатися. Незважаючи на те, що наприкінці команда Айзенаха знову зібралася і проявила характер, вона програла з рахунком 32:34.