ТСВ Айзенах святкує першу перемогу в сезоні над ХК Ерланген

"Айзенах" та воротар Сільвіо Хайневеттер здобули свої перші очки в сезоні / Фото: Friso Gentsch/dpa

У напруженій грі "ТСВ Айзенах" здобув свої перші очки в сезоні. Однак, завжди є місце для вдосконалення.

Гандбольний клуб "Айзенах" здобув першу перемогу в сезоні. Німецький гандбольний клуб у напруженій грі переміг ХК Ерланген з рахунком 28:24 (14:12). Найкращим бомбардиром став Моріц Енде, який закинув сім м'ячів на очах у 5 376 глядачів.

Клуб з Тюрінгії краще розпочав гру, яка спочатку була малорезультативною, і незабаром мав перевагу в п'ять м'ячів (6:1). Команда з Ерлангена забила перший гол у грі, але на другий гол довелося чекати майже десять хвилин. Завдяки сильній грі в першому таймі кіпера "Ерлангена" Халіфи Гедбане, яка відбила майже 45 відсотків ударів "Айзенаха", господарі поля змогли скоротити відставання до 12:14 до перерви.

"Ерланген" продовжив свій камбек після перерви і тривалий час утримував рівну гру. Доля зустрічі вирішилася на користь клубу з Тюрінгії лише у фінальному заклинанні.