ХК Тюрінгер вийшов до чвертьфіналу Кубка DHB

Гандбольна команда Тюринзької Бундесліги на чолі з Йоганною Райхерт довго боролася в кубковому матчі з ХК "Рьодерталь", перш ніж нарешті виправдала свою роль фаворита.   / Фото: Marijan Murat/dpa
Гандбольна команда Тюринзької Бундесліги на чолі з Йоганною Райхерт довго боролася в кубковому матчі з ХК "Рьодерталь", перш ніж нарешті виправдала свою роль фаворита. / Фото: Marijan Murat/dpa

Гандбольна команда Тюрінгенської Бундесліги довго боролася в кубку проти сильної команди другого дивізіону HC Rödertal. Лише в середині другого тайму вони зламали опір аутсайдера.

Гандбольний клуб Бундесліги "Тюрінгер" з великими труднощами вийшов до чвертьфіналу Кубка DHB. Команда головного тренера Герберта Мюллера в неділю вдень виграла 30:23 (12:13) у саксонського клубу другого дивізіону HC Rödertal, який доблесно боровся. Найкращим бомбардиром ТХК стала Наталі Хендріксе, яка забила сім м'ячів. Сантіна Сабатніг також відзначилася сім разів у складі господарів, яких тренує Майке Даніельс.

ХКР, який посів друге місце у 2-й Бундеслізі минулого сезону, а також чудово розпочав поточний сезон, здобувши три перемоги, вийшов на старт з шаленим запалом і спочатку застав тюрингців зненацька своїм високим темпом. Вже через три з половиною хвилини аутсайдери вели в рахунку 5:1, що змусило Мюллера оголосити ранній тайм-аут. Після цього гості підвищили інтенсивність в обороні і стали грати в атаці з набагато більшою концентрацією. З рахунком 7:2 вони перетворили відставання 1:5 на 8:7 (17-а хвилина). Однак господарі не були вражені ривком ТГК і повернулися в гру, скориставшись незвичною кількістю технічних помилок клубу Бундесліги. У перерві "Рьодерталь" міг мріяти про кубкову сенсацію.

Аутсайдери, якими блискуче керувала Юлія Маукш, також завдали сильного удару на початку другого тайму. Гра була абсолютно рівною аж до рахунку 18:18 на 41-й хвилині, перш ніж "Рьодертальські бджоли" помітно видохлися. Вони більше десяти хвилин не забивали, чим і скористалися ТГК, зробивши рахунок 23:18 (51'). Після цього перемога вже не була під загрозою, і фаворити ще більше збільшили свій відрив.