Дев'ятки Хемніц програли Альбі Берлін у півфіналі плей-офф

Тренер "дев'яток" Родріго Пасторе реагує на боковій лінії / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

У півфіналі плей-офф "Дев'ятки" з Хемніца програли 64:86 берлінській "Альбі". Слабкий відсоток влучань та низька результативність на підбираннях вирішили долю поєдинку.

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" змушена була зіграти внічию 1:1 у півфіналі плей-офф. У п'ятницю ввечері клуб із Саксонії явно програв другу зустріч у серії до п'яти перемог на майданчику "Альби" з рахунком 64:86 (40:48). Найбільшу роль в успіху господарів зіграли Луїс Олінде (13), Мартін Херманссон (11), Тім Шнайдер (11) і Джастін Бін (10). У складі саксонців найбільше очок набрали Кевін Єбо (13), Веслі ван Бек (12), Йонас Ріхтер і Джефф Гарретт (по 11). Третя гра розпочнеться в Хемніці в неділю (17:00 за київським часом).

Відвідувачі пропустили стартовий ривок і вже через шість хвилин відставали на 6:17. У другій чверті "Дев'ятки" відігралися до 28:34 (14-а хвилина) і залишалися на відстані удару до 45:50 (23-а хвилина). Однак на 27-й хвилині Берлін здійснив ривок 11:1 і зробив рахунок 61:46 на 27-й хвилині, достроково вирішивши долю зустрічі на свою користь.

Хемніц вже не зміг переломити хід гри, зокрема, через низький відсоток влучань з гри. Лише 35 відсотків кидків влучили у кошик суперника. Господарі також мали перевагу під щитами, зібравши 50 підбирань проти 32 у гостей.