Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

Гандболісти Цвікау програли Дортмунду

Цвікау програє Дортмунду з різницею в десять м'ячів / Фото: Tom Weller/dpa

Гандболістки BSV Sachen Zwickau не мали жодних шансів проти Дортмунда. Господарі явно відставали вже через 17 хвилин.

Гандболістки BSV Sachen Zwickau не змогли завадити дортмундській BVB Borussia перемогти. Команда тренера Нормана Ренча явно програла досі непереможному топ-клубу з рахунком 24:34 (6:17).

Найбільшу роль в успіху гостей відіграли Дебора Лассурс (6), Дана Блекманн, Алісія Лангер і Келлі Воллебрегт (по 5). Найбільше м'ячів у складі "Цвіккау" забили Кахо Накаяма (5), Вікторія Хассельбуш (4), Лаура Сабо і Бланка Кайдон (по 4/3).

Цвіккау розгромив

Фаворити розгромили команду з Саксонії в перші чверть години. Через 17 хвилин "Цвіккау" вже пропустив дванадцять м'ячів, а сам забив лише один.

Дортмундці втримали результат і більше не потрапляли в халепу на жодному з етапів гри. Цвікау не здалися, незважаючи на явну перевагу, і змогли переломити хід другого тайму на свою користь.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖