СК DHfK Лейпциг програв останній домашній матч року

Вігго Крістіанссон з Лейпцига в дії / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Гандбольний клуб Бундесліги SC DHfK Leipzig зазнав третьої поспіль поразки у змаганнях. В останньому домашньому матчі року команда головного тренера Рунара Сігтрігссона заслужено поступилася 32:35 (18:19) гандбольному клубу "Гуммерсбах" у неділю вдень. Перед 4328 глядачами найкращими бомбардирами у складі SC DHfK, який посідає дев'яте місце в таблиці з 15:19 очками, стали Вігго Крістьянссон і Франц Семпер. Гравець національної збірної Лука Віцке повернувся в першому таймі після травми стегна, яка тримала його поза грою з початку жовтня, але був змушений вибути і не вийшов у другому таймі.

Обидві команди відразу знайшли свій ритм в атаці і провели швидкий обмін ударами з великою кількістю голів на контратаках до рахунку 6:6 (10-а хвилина). Коли гра трохи заспокоїлася і "Лейпциг" все частіше переходив до позиційних атак, йому, однак, не вистачало яскравих ідей. Зокрема, їхня гра з кола залишала бажати кращого. Як наслідок, Гуммерсбах відкрив розрив 10:6 (15-а хвилина), забивши чотири м'ячі поспіль. Однак, коли "ВФЛ" дозволив собі кілька промахів у концентрації в заключній фазі першого тайму, господарі відразу ж покарали за це і до перерви скоротили відставання до одного м'яча.

У другому таймі гості краще розпочали гру. На чолі з видатним Домініком Маппесом, який блищав як плеймейкер і бомбардир, вони вирвалися вперед 27:21 на 43-й хвилині. Їм також допомогли незначні помилки SC DHfK. Після тайм-ауту Сігтрігссона "Лейпциг" посилив захист і відігрався до 27:30 на 51-й хвилині. Однак на "ВФЛ" це не справило враження і вони забили у відповідь три м'ячі поспіль, зробивши рахунок 33:27 (51'). Хоча господарі поля не здавалися, вони вже не змогли наблизитися на відстань удару у фінальній частині.