СК DHfK Лейпциг прощається з літньою перервою домашньою перемогою

Гравці "Лейпцига" Сімон Ернст (ліворуч) і Франц Земпер радіють / Фото: Jan Woitas/dpa

Гандбольна команда Бундесліги SC DHfK Leipzig виграла свій останній матч сезону проти Rhein-Neckar Löwen з рахунком 29:24 і попрощалася з літньою перервою домашньою перемогою.

Гандбольний клуб Бундесліги SC DhfK Leipzig пішов на літню перерву з домашньою перемогою. Команда тренера Рунара Сігтрігссона в останньому матчі сезону в неділю обіграла "Рейн-Неккар Льовен" з рахунком 29:24 (16:14). Найкращим бомбардиром у складі SC DHfK став Вігго Крістьянссон, який посів восьме місце у підсумковій турнірній таблиці з 33:35 очками. Ісландець забив сім голів.

6 000 глядачів на переповненій арені стали свідками швидкого початку гри. Сім голів було забито вже через п'ять хвилин. Рейнсько-Неккарські леви відповіли на відставання в рахунку 3:4 трьома голами поспіль і зробили рахунок 6:4 (8-а хвилина). Однак потім "Лейпциг" почав краще контролювати гру, оскільки значно стабілізував свою оборону, а голкіпер Крістіан Северас став ще сильнішим.

Після того, як норвежець зробив кілька сейвів, господарі неодноразово забивали по перерві і до 24-ї хвилини вирвалися вперед - 14:10. Однак, завдяки вражаючому інтернаціональному Юрі Кнорру, "Леви" знову трохи скоротили відставання до перерви.

У другому таймі темп гри спочатку значно сповільнився. Лейпциг" був занадто статичним і неодноразово не зміг забити голкіперу збірної Давиду Шпету. Гості скористалися слабкістю SC DHfK і зрівняли рахунок на 43-й хвилині завдяки Тобіасу Райхману - 20:20.

Втім, гра не перевернулася остаточно. Підбадьорені вболівальниками, "Лейпциг" збільшив інтенсивність, а також покращив свою гру в атаці. Між 50-ю та 58-ю хвилинами вони зробили ривок 5:1 і повели в рахунку 28:23. Таким чином, вони створили підґрунтя для емоційного прощання з центровим Мацеєм Гебалою, який після шести сезонів у складі SC DHfK перейде до клубу-суперника "Ерланген", що виступає у лізі. Разом з Оскаром Зуннефельдтом, Тімом Маттесом, Моріцом Штросаком, Мікою Саєнєвим і Паскалем Бохманном клуб влітку покинуть ще п'ять гравців.