Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

Леверкузенський "Байєр" програв "РБ Лейпцигу" у топ-матчі

Захоплюючий поєдинок на BayArena / Фото: Federico Gambarini/dpa

Леверкузенський "Байєр" довгий час виглядав впевненим переможцем, але потім змарнував перевагу 2:0 і зазнав першої поразки в 35 безпрограшних матчах Бундесліги.

Чемпіони Німеччини з футболу зазнали поразки у своєму першому домашньому матчі сезону. Після 35 матчів Бундесліги без поразок леверкузенський "Байєр" програв 2:3 (2:1) претенденту на Лігу чемпіонів "РБ Лейпцигу" в головному матчі в суботу ввечері і таким чином зазнав поразки від своїх національних суперників вперше з 27 травня 2023 року.

"Лейпциг", який нещодавно тричі програв "Байєру", також перервав свою серію поразок від чинних чемпіонів і святкував свою третю перемогу поспіль. На очах у 29 6150 глядачів на "БайАрені" за леверкузенців відзначилися Джеремі Фрімпонг (39) та Алехандро Грімальдо (45). Кевін Кампль (45.+7) та два м'ячі Лоїса Опенди (57./80.) закріпили поразку чемпіонів.

Після мінімальної перемоги 1:0 у Кубку DFB над ФК "Карл Цейс Йена" Хабі Алонсо повернувся до своєї основної команди, зробивши загалом сім замін. Воротар Лукаш Градецький, який хворів, як і раніше, був відсутній, а Джонатан Тах, чий перехід до "Баварії" не відбувся, залишився в захисті.

Леверкузен жваво стартував

Наставник "Байєра" перед грою сказав, що його команда ще не на найвищому рівні. Тоді у його команди з'явилася можливість виправитися проти сильного "Лейпцига". Господарі відразу ж задали тон в атаці, і їм не пощастило, що удар головою П'єро Хінкапі влучив лише в нижню частину поперечини (10-а хвилина), а дальній удар Граніта Хака п'ятьма хвилинами пізніше трохи не влучив у ціль.

Відвідувачі, які незадовго до кінця матчу все ще були активні на трансферному ринку, спочатку зробили ставку на перевірених гравців і не випустили в стартовому складі жодного нового гравця. З дискваліфікованим Віллі Орбаном, якого не було в захисті, тренер Марко Роуз обрав задню трійку з двома додатковими атакуючими вінгерами, які відходили назад, коли "Леверкузен" атакував. Роуз вперше випустив молодого Ель-Шадайля Бітшіабу в стартовій одинадцятці в центрі захисту.

Жовта картка для Роуза

Тренеру "Лейпцига" довелося зробити швидку заміну, оскільки Амаду Хайдара отримав удар по голові від Віктора Боніфація і був замінений за порадою лікаря. Ніколя Зайвальд замінив його в захисному півзахисті. На цьому гра для "Рози" закінчилася, принаймні на трибунах. Після фолу на Лоїсі Опенде наставник РБ голосно і неодноразово скаржився арбітру Маттіасу Йелленбеку, який спочатку попередив наставника "Лейпцига", а потім показав йому жовту картку.

Перевагою леверкузенців скористався Фрімпонг після помилки Лукаса Клостерманна, який головою спрямував м'яч на хід голландцю і відкрив рахунок у матчі. 2:0 - хрестоматійний гол після зразкової гри Мартіна Тер'єра, Флоріана Віртца та голеадора Грімальдо.

Послідуючий гол Кампля привніс у гру ще більше азарту, тим більше, що гості також почали створювати більше моментів для нападу. Це був більш-менш стартовий сигнал для шаленого другого тайму з боку гостей. Опенда дійсно зумів переправити м'яч у ворота повз воротаря Ковара з гострого кута і здивувати воротаря "Байєра" дальнім ударом на 80-й хвилині, зробивши рахунок 3:2. Леверкузенці знову кинули все вперед, але цього разу пізно відігратися не вдалося.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖