ФК "Біттерфельд-Вольфен" виходить до чвертьфіналу кубка з рахунком 3:1

Руки намагаються дотягнутися до волейбольного м'яча. / Фото: Silas Stein/dpa/Архівне зображення

Вперше в історії клубу ВК Біттерфельд-Вольфен вийшов до чвертьфіналу Кубку DVV. Підопічні тренера Алессандро Лоді виграли гостьовий матч у суперника з Бундесліги "АСВ Дахау" з рахунком 3:1 (25:15, 18:25, 26:24, 25:22) після 92 хвилин і успішно завершили третій матч на англійському тижні. Команда з Саксонії-Ангальт також виграла матч за очками у "Дахау" 3:2 на свою користь і розгромила "ФТ Фрайбург" 3:0 у своїй першій домашній грі в Бундеслізі.

Після впевненої перемоги в першому турі гості втратили нитку гри. Дахау зрівняв рахунок 1:1. У напруженому третьому сеті біттерфельдці відбилися від сетболу за рахунку 23:24 і виграли сет, взявши три очки поспіль. У четвертому сеті команда з Саксонії-Ангальт також поступалася до 15:16, але потім зробила ривок 5:1 і вийшла вперед - 20:17. Матеус Яловецький з Біттерфельда був визнаний найціннішим гравцем.