Дрезденське "Динамо" повертається на переможний шлях, здобувши перемогу над "Штутгартом ІІ

Дрезденське "Динамо" знову на шляху до успіху. Команда виграє 2:0 у VfB Stuttgart II / Фото: Robert Michael/dpa/ZB

Дрезденці не мали особливих проблем проти резервістів "Штутгарта". Вийшовши вперед, "Динамо" заграло у стилі топ-команди. Однак їм не вистачало справжньої іскри, коли вони опинилися в меншості.

Дрезденське "Динамо" знову на шляху до успіху. Через тиждень після поразки 2:0 у саксонському дербі проти "Ауе", "Динамо" сьогодні розгромило "Штутгарт ІІ" з рахунком 2:0 (1:0). Крістоф Дафернер (15-а хвилина) відкрив рахунок, а Тоні Менцель (72-а) додав до нього в середині другого тайму. У цей час Самуеле Ді Бенедетто зі "Штутгарта" отримав жовту картку (55'). За грою на стадіоні "Рудольф-Харбіг-Штадіон" спостерігали 27 205 глядачів.

Господарі поля почали обережно, поки що віддавши ініціативу гостям. Друга команда другого місця в чемпіонаті Німеччини, безумовно, була налаштована на гру. Однак команда Вінко Сапіни скористалася втратою м'яча в центрі поля. Нове підписання ідеально відпасувало Дафернеру. Нападник продемонстрував свої сталеві нерви і пробив повз воротаря "ВФБ" Денніса Займена. Після цього SGD діяв у стилі топ-команди, майже не дозволяючи швабам розвиватися. І Ніклас Гауптманн (19), і Сапіна (31) могли збільшити перевагу в рахунку. Тим не менш, на перерву господарі пішли з дуже невеликою перевагою 1:0.

Після повторного фолу на 55-й хвилині був вилучений Ді Бенедетто зі Штутгарта. Дрезденцям знадобилася 72-а хвилина, щоб реалізувати свою перевагу в рахунку. Видатна Сапіна знайшла Менцеля, і уродженець Дрездена з апломбом попрямував додому. Домашня перемога вивела саксонців на третє місце в таблиці.