Цвіккау програє 32:34 Букстехуде після чудової боротьби

Гандболіст тримає в руках ігровий м'яч. / Фото: Robert Michael/dpa/Symbolic image

BSV Sachsen Zwickau зазнав невдачі в боротьбі за збереження прописки в лізі. Команда змарнувала свій шанс на перемогу невдовзі після рестарту через слабку фазу.

Жіноча гандбольна команда BSV Sachsen Zwickau зазнала невдачі у боротьбі за збереження прописки в лізі. У суботу підопічні тренера Нормана Ренча зазнали домашньої поразки від "Букстехудера" з рахунком 32:34 (18:19). Найбільшу роль в успіху гостей відіграли Ньяла Круллаахс, Міє Ракстад (по 7 м'ячів) і Сіна Хаген (5). У складі "Цвікау" найбільше голів забили Ріта Лакатос (8/2) та Ема Хрватін (7/3).

Господарі поля поступалися 8:11 після чверті години, але зуміли зрівняти рахунок о 14:14 (23') і навіть вийти вперед о 17:16 (28'). Однак у середині другого тайму "Букстехуде" вирішив долю гри достроково. З 23:24 (39') до 23:28 (44') гості забили чотири м'ячі поспіль, і ця перевага зберігалася до фінального свистка.