МБК Синтетик програє останню гру сезону у Вехті 69:98

Тренер мюнхенців Пабло Ласо спостерігає за грою збоку / Фото: Sven Hoppe/dpa/Archivbild

Баскетболісти з Вайсенфельса випустили з рук потенційну перемогу в першій половині гри. Незважаючи на поразку, центральнонімецькі баскетболісти завершують сезон на 13-му місці

Баскетбольна команда MBC Syntainics завершила сезон поразкою. Команда з Вайсенфельса програла свій останній матч у неділю нещодавно підвищеній у класі "Раста Вехта" з рахунком 69:98 (29:50). Найбільшу роль в успіху господарів зіграли Таннер Гровс (20), Вес Івунду, Райан Швігер, Йошка Фернер (по 12) та Спенсер Рівз (11). У складі клубу з Центральної Німеччини лише Джонатан Стоув (25) та Кріс-Ебу Ндоу (14) відзначилися двозначними показниками.

Відвідувачі повністю провалили першу чверть і вже після десяти хвилин поступалися 10:24. Надалі "Вехта" домінувала в зустрічі і на 26-й хвилині вже вирішувала долю поєдинку - 70:39. Вже перед грою було зрозуміло, що клуб з Вайсенфельса завершить сезон на 13-му місці.

"Це дуже хороший результат для нас. Вітаю наших хлопців, тренерів і всіх у клубі, адже ми досягли своєї мети на сезон. Загалом, це був хороший сезон для нас. Безумовно, сьогодні ми грали не так добре. Але в цілому ми добре попрацювали", - сказав наприкінці сезону головний тренер МБК Предраг Круніч.