Дрезденське "Динамо" програло дортмундській "Боруссії" II у 3-му дивізіоні

Гола Крістофа Дафернера не вистачило "Дрездену" в Дортмунді / Фото: Robert Michael/dpa/ZB

Фаворити боролися в чорно-жовтому протистоянні. Дрезден знову залишився блідим, особливо в атаці. Тепер вони ризикують втратити лідерство в таблиці.

Дрезденське "Динамо" зазнало чергової невдачі у 3-му дивізіоні. Після нічиєї 0:0 з ахенською "Алеманнією" саксонці поступилися 1:2 (0:0) дортмундській "Боруссії" ІІ. Відразу після перерви Хорді Пауліна (46 хвилина) вивів господарів поля вперед. Після того, як Крістоф Дафернер зрівняв рахунок (66'), Антоніо Фоті (77') ударом у кут воріт забив переможний м'яч для другої команди цьогорічних фіналістів Ліги чемпіонів. За грою на стадіоні "Роте Ерде" спостерігали 6 800 глядачів, і хоча "Динамо" залишається на вершині таблиці з 17 очками після дев'яти стартових матчів сезону, вони ризикують втратити цю позицію на вихідних на користь одного зі своїх суперників. Саксонці часом володіли 73 відсотками м'яча проти Дортмунда, але не загрожували забити в першому таймі.

БВБ перехопив передачу дрезденців після перерви, контратакував і несподівано вийшов вперед завдяки зусиллям Пауліни. Подачу зі штрафного від Тоні Менцеля, який вийшов на заміну, 20 хвилин потому замкнув Дафернер, зрівнявши рахунок. Після цього SGD рідко були по-справжньому небезпечними. Потім Фотті забив переможний гол для Дортмунда, який до цього п'ять разів програвав без перемог.