Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

"Айзенах" виграв східне дербі у "ЦФК Лейпциг

Гандболіст тримає в руках ігровий м'яч. / Фото: Robert Michael/dpa/Symbolic image

Айзенах перемагає у східному дербі. Тренер "ТСВ" Кауфманн достроково продовжив свій контракт. Як винагороду, його команда подарувала йому домашню перемогу.

Айзенах, що виступає у вищій лізі, здобув перемогу в запеклому східному дербі над лейпцизьким клубом DHfK. У п'ятницю ввечері тюрінгенці перемогли 25:24 (11:12) у залі Вернер-Асманн-Халле і здобули чергову перемогу після семи поразок у семи матчах. Перед 2740 глядачами Лукас Біндер з SC DHfK став найкращим бомбардиром матчу, забивши сім м'ячів. Симон Ернст був вилучений на 55-й хвилині через червону картку.

"Ми граємо неймовірно добре в дебюті, а потім вводимо в гру Галле. Ми повинні вчитися на цьому", - сказав Біндер з "Лейпцига". Марко Грігіч з Айзенаха прокоментував телеканалу Dyn: "Це була дуже важка гра. Ми самі собі ускладнили життя. Слава Богу, що ми змогли дограти до кінця і здобути перемогу". Тренер Міша Кауфман, який достроково продовжив свій контракт до 2027 року, сказав після гри, що він "повністю виснажений. Я так пишаюся своїми хлопцями. Я хочу продовжувати формувати молоду команду".

DHfK Лейпциг набагато сильніше розпочав гру і вже через п'ять хвилин забезпечив собі триочкову перевагу. На 17-й хвилині гравець збірної Німеччини Франц Земпер забив у ворота DHfK, зробивши рахунок 3:9. Після цього клуб з Вартбурга дещо оговтався і забив п'ять м'ячів поспіль. Таким чином, рахунок 11:12 був заслуженим завдяки потужному камбеку Айзенаха.

Другий тайм розпочався в набагато більш рівній боротьбі. На 39-й хвилині ThSV вперше вийшов вперед після перехоплення м'яча, яке вдалося здійснити на 39-й хвилині. Після цього гра була надзвичайно рівною. На 55-й хвилині Сімон Ернст з DHfK Лейпциг отримав червону картку за грубий фол і був вилучений з поля. Команда з Вартбурга скористалася цим і в підсумку здобула мінімальну перемогу з рахунком 25:24.

"Ми чітко зосереджені на тому, щоб залишитися в першому дивізіоні. Ми також з нетерпінням чекаємо зимової перерви, щоб подивитися, що ще ми можемо зробити", - сказав Новак в інтерв'ю телеканалу Dyn про можливі нові підписання. "Ми граємо неймовірно добре в дебюті, а потім залучаємо до гри арену. Ми повинні вчитися на цьому", - сказав Лукас Біндер з "Лейпцига". Марко Грігіч з Айзенаха прокоментував: "Це була дуже важка гра. Ми самі собі ускладнили життя".

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖